Zasady pracy z tarotem

Praca z kartami tarota wymaga odpowiednich zasad. Trzeba o tym pamiętać, w szczególności o ile jest się osobą dopiero co zaczynającą własną przygodę z tarotem.
Wybór talii
Przede wszystkim ważną kwestią jest wybór talii.

Niektóre z talii dostępne na rynku odróżniają się tym, że są relatywnie mroczne. Taki tarot Warszawa raczej nie jest przeznaczony dla osób początkujących. Bez wątpienia wybór talii powinien być dopasowany do dokładnie określonej osoby. Najważniejszą kwestią jest to, by karty nie były drapieżne w odbiorze.
Samodzielne poznawanie talii
Jeśli wróżka Warszawa ma być skuteczna to musi we własnym zakresie poznawać wszystkie karty. Uczenie się na pamięć oznaczeń poszczególnych kart nie jest na prawdę dobrym pomysłem. Nie gorzej jest zapamiętywać to, jakie wrażenia przywodzą karty. Na początku warto rozpocząć od Wielkich Arkanów. Im karty zostaną bardziej poznane, to wówczas będą przywoływały doskonalsze i bardziej wyraziste obrazy.
Jeżeli interesuje was wróżbiarstwo Warszawa, to wówczas trzeba zadbać także o kilka innych kwestii, które powiązane są z kartami tarota. Trzeba pamiętać też o takich kwestiach jak odpowiednie tasowanie kart, błogosławienie, sprawdzanie wszystkich kart, które mogą wypaść w trakcie tasowania oraz wiele innych kwestii. Odpowiednie podejście do wszystkich tych kwestii umożliwi wszystkim osobom zaznajomić się z kartami tarota oraz poznać odpowiednie kwestie dotyczące wróżbiarstwa. Odpowiednie podejście do wszystkich kwestii związanych z wróżbiarstwem i podejściem do tarota pozwoli dużo lepiej poznać tematy tarota.

Źródło informacji: Tarot Warszawa.